Kleuterschool

JKA: 2,5-jarige en 3-jarige kleuters
Kathleen De Vos ½
kathleen.devos@sintjozefschool-emblem.be
Katrien Smits ½ katrien.smits@sintjozefschool-emblem.be

 

JKB: 2,5-jarige en 3-jarige kleuters
Valerie Van Winckel
valerie.vanwinckel@sintjozefschool-emblem.be

 

OKA: 4-jarige en 5-jarige kleuters
Els Peeters 1/2
els.peeters@sintjozefschool-emblem.be
Cindy Van den Brande 1/2 cindy.vandenbrande@sintjozefschool-emblem.be

 

OKB: 4-jarige en 5-jarige kleuters
Nele Goris 4/5
nele.goris@sintjozefschool-emblem.be
Frauke Dieltiens 1/5 frauke.dieltiens@sintjozefschool-emblem.be

 

OKC:4-jarige en 5-jarige kleuters
Linda Van Dooren 4/5
linda.vandooren@sintjozefschool-emblem.be
Marlies Heylen 1/5 marlies.heylen@sintjozefschool-emblem.be

 

kleuterturnen
Frauke Dieltiens
frauke.dieltiens@sintjozefschool-emblem.be

 

zorg
Cindy Van den Brande
cindy.vandenbrande@sintjozefschool-emblem.be
Marlies Heylen marlies.heylen@sintjozefschool-emblem.be
Evi Pelcot evi.pelcot@sintjozefschool-emblem.be

 

kinderverzorgster
Sandra Jacobs
sandra.jacobs@sintjozefschool-emblem.be

Nieuwtjes

In elke klas woont er wel een klaspop, ook bij ons.

Loeloe en Pompom zijn door iedereen gekend !!

Maar dat ze bij ons vandaag in een reuzegrote poppenkast verschenen was toch wel een aangename verrassing !

Spelletjes, liedjes, raadsels, ...... noem maar op. We hebben volop kunnen genieten.

Dankjewel Loeloe en Pompom.

Van een wandelende tak hoef je helemaal niet bang te zijn !

Kijk maar !!

Wij deden mee aan de zwerfvuilactie. Het werd een heuse speurtocht !!

Spijtig genoeg hebben véééél afval gevonden. 

Hieronder enkele foto's.

Dinsdag mochten we een bezoekje brengen aan de kuikentjes van Bent en Lander.

Het was een hele fijne en leerrijke ervaring.

We kregen ook eitjes mee naar de klas die we nu gaan proberen uit te broeden in de broedkast van Sus.

Hopelijk kunnen we binnenkort in de klas ook kuikentjes verwelkomen!

in JKA: Emilio, Stig, Felix en Alex 

in JKB: Thiago, Lewis en Jef 

Pagina's